Září 2018

Na plný plyn

26. září 2018 v 8:52 | Ellaria |  Den za dnem

O jídlu šetrně

10. září 2018 v 10:24 | Ellaria |  Mixle (i pixle)
Salut.
Po strašně dlouhý době. Nemám potřebu to vysvětlovat.
Dlouho jsem si pohrávala s myšlenkou na zrušení blogu. Jednou bez vysvětlení, prostě zmizet. Pak zase s dlouhosáhlým článkem, ve kterým bych vše vysvětlila a uzavřela. Pak mě to přešlo. Asi tohle místo ještě stále potřebuju. Možná jsem jediná, ale možná mi je to jedno. Chci psát a nechci si přitom připadat hloupě. Snad ti všechno najde svůj cíl - i moje články.
Směřováním blogu si nejsem vůbec jistá. Budu psát to, co budu potřebovat.
A tenhle výlev kurzivou neberte vůbec agresivně nebo jinak zle. To mi jen plynou myšlenka a zároveň se vás snažím uvést do obrazu.

Ale! O čem bude dnešní článek?
Chtěla bych se s vámi podělit o pár tipů, jak šetřit na jídle. Ne, nebojte se, nebudu vám doporučovat kuřecí kůžičky ani rozkládání toaleťáku na jednotlivé vrstvy. Nebudu to rozebírat obchodní triky jakože nejdražší zboží je ve výšce očí. A už vůbec neříkám, že jsou moje rady univerzální. Berte to tak, že tohle dělám já a přijde mi to dobré - jestli dojdete ke stejnému závěru je na vás.
https://www.drinkpreneur.com/wp-content/uploads/2018/08/www.drinkpreneur.com-unfavorable-weather-conditions-continue-to-batter-food-production-blog-featured-healthy-foods-20180306.jpg