Na hrnci

19. června 2018 v 8:28 | Ellaria |  Den za dnem
https://s6.favim.com/610/140921/cloud-colour-colourful-cool-Favim.com-2087546.jpg


Když jsem byla malá a byla jsem nemocná (a to jsem byla fakt často), tak moje bábi říkala "To je děs, ty jsi zase na hrnci!" a tím myslela právě to, že jsem nemocná. Vpravdě jsem tuhle její hlášku nesnášela a byla jsem vzteky bez sebe kdykoliv jí použila. A abych byla ještě upřímnější, tak jí dodneška dost dobře nechápu - být na hrnci = být nemocný. Smysl nebo spojitost mi uniká.
Nicméně teď by měla bábi zase pravdu kdyby mi to řekla, jelikož již poněkolikáté v řadě mě skolil bacil. Jo, musím se smát tomu článku, který jsem psala a ve kterém jsem popisovala všechny své způsoby obrany před nemocí. Já věděla, že karma se kouká a nedaruje mi to. Na mou obranu jde říct jen to, že mě udolali nemoci, které prostě dostanete a je to - mytí rukou a konzumace ovoce je krátká.
Každopádně mám už několikátá antibiotika, po kterých mi je snad ještě hůř než od nemoci samotné. Pochybuju, že to zabírá, po každém polknutí tablety mám dojem, že bacily ve mne mutují do zrůdných rozměrů a příště je antibiotika nesundají.
Poohlížela jsem se na internetu po nějakém "detoxu", který by tělu pomohl vzpamatovat se po dobrání antibiotik, ale nenašla jsem nic uspokojivého. Dávat tělu zesláblému nemocí jen rýži, sprchovat se studenou vodou a pít slabý čaj mi nepřijde jako fajn způsob jak podpořit sebe sama. Nemáte nějaký tip na webové stránky či knihu, která by se této problematice věnovala? Patří Vám můj velký dík.
Ell.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Melly Melly | Web | 20. června 2018 v 8:07 | Reagovat

Taky jsem byla poslední dobou dost nemocná, naštěstí to nikdy nebylo na antibiotika... Neumím ti ale poradit žádný ten "detox", ale snad se někdo najde :)
Brzy se uzdrav!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama