Zmatená jako lesní včela

10. srpna 2014 v 8:11 | Ellaria |  Mixle (i pixle)
Dobré ráno, ladies!
http://31.media.tumblr.com/tumblr_ldktqp1Aea1qcg7dio1_500.jpgKromě toho, že vás vítám v novém dni a v novém článku vám představuji i novou rubriku. Původní záměr byl plnit ji krmením pro uši (hudba), oči (obrázky) i duši (snad nějaké to umění), ale nakonec jsem uznala, že se hodí i pro mé myšlenkové pochody a výplody, které by ostatní rubriky nepojaly. Vítejte, zmatenost tu vládne nad chaosem a chaos nad apokalypsou. (Mimochodem asi takový je momentálně můj život).

Snažím se. Nekecám a fakt se snažím být radostná, jak nejvíce to jde a užívat si to svoje zasloužené volno. V praxi to znamená, že musím pořád něco dělat. Jak okamžik zavání nicneděláním je to pro mě problém, protože moje myšlenky se začnou ubírat k mému vysokoškolskému neúspěchu, s odvoláním si dávají pořádně načas a já jsem stále v nejistotě, křeči a strachu a netuším, co mě čeká, jestli budu mít víc štěstí než rozumu a dostanu se tam, kam chci, anebo mě bude čekat nedobrovolná pouť do ústavu blbečků a těch, co jinam nevzali.Detail je, že mi to někteří kazí. Není pro mě lehké udržet se na té radostné vlně a tak mi to někteří dělají ještě těžší.
Podporu bych celkem marně hledala u své kamarádky, která namísto toho, aby mi mou snahu chválila až do nebes a ještě se mě třeba snažila nějakou upoutat, tak mě baví tím, že jen co se objevím (ať už na dohled, nebo na internetu) tak mě zavalí kupou problémů, negací a stížností. OK, nebudu sobec, i když pro mě přítomné chvíle nejsou nejlehčí, ramínko k vyplakání bych ji nastavila. Jenže ono se nic neděje, ona ty problémy vytváří a vyhledává sama. Vždycky najde něco, co je špatně. Je moc horko, nebo moc zima, přítel se ji věnuje málo, nebo hodně, ona tráví moc času na brigádě a je unavená, anebo ji tam nechtějí a ona bude mít málo peněz, chtěla jet tam a tam, ale to si nemůže dovolit, bože jak někdo může mít tak těžký život jak ona?
No to netuším, ale poslední dobou začínám mít tendenci nasrat se, jen se řekne její jméno. Možná to je dobře, aspoň zapomínám přemýšlet nad VŠ a rotuju nad jejími výmysly. (Takže bych ji možná měla děkovat a ne tady na ni nadávat) nicméně bych o něco víc ocenila, kdybychom se z toho léta radovali společně a ne, že budu poslouchat její neustálé bručení.

Dále jsem potkala někoho milého a vůbec nevím, co s tím mám dělat. Co bych s tím měla dělat.
Bylo to náhlé a nečekané, vlastně se už chvíli známe, ale teď jsme se začali bavit pořádně - a nemůžeme přestat. Píše mi tak milé věci, psát si s ním je tak snadné jako dýchat.
Mám z toho strach, podezřívám ho - píše si tak s každou? Chce si jen hrát? Budu další úlovek? Testuje mě, zkouší mě? Oč http://38.media.tumblr.com/89064007f0747b7c3f19dfab52de9e74/tumblr_n9uzk82pPV1sypj2so1_500.giftu běží? Možná mu křivdím, ale z toho co jsem zažila jsem vždy jen a pouze tvrdě narazila.
A co víc, měla bych spíš řešit svou současnou vztahovou situaci, než neopatrně flirtovat s někým přes chat. I když kdo ví, můj současný vztah už je asi promlčený vzhledem k tomu, jak dlouho jsme spolu nemluvili, natož abychom se viděli. Chlapi, chlapi, proč vy něco slibujete, když to tak není?
Nicméně chci mít svědomí čisté a reálně to ukončit, i když to asi skončilo už dávno (asi dříve než to začalo).
Jisté je, že když pomyslím na něho,tak se culím jak blbá, přehrávám si ty věci co mě napsal, vidím ty smajlíky, které mi věnoval. Poskočí mi srdce, když od něj mám zprávu.
A chovám se jako nána. Nic to neznamená, jen několik - stovek - milých zpráv. Nejspíš to nebudu nikam šponovat a nechám tomu volný průběh. Ono to nějak dopadne.

Mějte se krásně a snad nejste tak zmatení, jako já…
Ellaria
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Ta "neviditelná" :) Ta "neviditelná" :) | Web | 10. srpna 2014 v 10:47 | Reagovat

prostě tě musí přijmout na tu VŠ! :) jim nařizuji! Nechci být nějak hnusná, ale kamarádka myslí asi jenom nějak na sebe a myslí si, že jen ona to má v životě těžký. A s tím chlapcem je to hezké. Třeba se do sebe zamilujete:) Kdo ví, že?. Třeba přijdeš díky němu na jiné myšlenky..ale když už vidím jak teď o něm píšeš,tak si myslím, že si hodně ráda? :) je to hezké, držím palce :)

2 Katherine155 Katherine155 | Web | 10. srpna 2014 v 11:13 | Reagovat

Přeji ti, aby tě přijali na tu VŠ :-) Třeba vám to s tím klučinou výjde a všechno bude dobrý :-) A ta kamarádka asi nebude moc dobrá, když se tě nějak nesnaží podpořit a myslí jen na sebe, ale snad se to mezi vámi zlepší a ona se změní a nebude myslet jen na sebe :-) Přeju hodně štěstí ! :-)

3 :* :* | Web | 10. srpna 2014 v 11:43 | Reagovat

Přeju, aby tě vzali a nemusila si se kvůli tomu už dál stresovat :)), jinak ta kámoška by měla brát trochu ohled na tebe a jen na sebe, není od ní moc hezký, že tě ještě víc stresuje, jako by si toho nezažívala i tak dost ://, doufám, že to s tím novým objevem dopadne dobře, moc ti to přeju ;-), zasloužíš si to ;-)

4 Cathy Cathy | Web | 11. srpna 2014 v 6:50 | Reagovat

Děkuju, jsem moc ráda, že někdo moje články rád čte :) A ten byl obzvlášť oblíbený haha. Bude jich určitě víc:)

A jinak ti přeji hodně štěstí, ten stres je hroznej :X

5 Em Em | Web | 11. srpna 2014 v 13:57 | Reagovat

To já jsem taky zmatená.. Z víc věcí. Ale moc ti přeju, aby se ta 'vztahová situace' vyřešila, možná už jste s přítelem to nejlepší zažili a můžete se posunout dál, nevím, každopádně je těžké snažit se udržet vztah, který už není, co býval..
s negativně myslícími lidmi je to těžké. Mám podobně smýšlející kamarádku, ráda ji vyslechnu, akorát mi pak přijde blbý, že když se potřebuju já vymluvit a ona se má dobře, neudělá si na to moc čas. Jsme spíš dobré na společné depky nebo radost, ale ne, když je na tom každá jinak..

6 ♕ P3ťulk5.blog.cz ♕ P3ťulk5.blog.cz | E-mail | Web | 12. srpna 2014 v 15:48 | Reagovat

Hodně štěstí z VŠ. Jo, takovou kamrádku mám taky.  Je to jen ona, ona a její problémy, ve kterých je mnohem lehčí řešení. Udělá z komára netopýra a mě to občas rozčiluje O.o Kazdeho vyslechnu, ale proc hrotit kraviny? :D...

A s tím chlapem..  Bacha, víš jak se říká - holky se zamilují do toho co slyší a kluci do toho, co vidí. Taky jsem narazila. Ale přeju ti MNOHO ŠTĚSTÍ a až ho poznáš určitě ještě víc, tak uvidíš :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama