Červenec 2014

Zmuchlat a zahodit

31. července 2014 v 0:03 | Ellaria |  Negativní
...mám sny a neni jich málo,
Je možný že až se probudim zítra ráno
rááno, tak že všechno budu mít,
no do týdle doby o těch věcech můžu jenom snít...

OK, zase po čase je všechno v prdeli.

Pohádky lžou?

28. července 2014 v 23:43 | Ellaria |  Téma týdne
Znáte je všichni.
Červená Karkulka, Sněhurka a sedm trpaslíků, Šípková Růženka, Popelka, Sedmero Krkavců, Sůl nad zlato...
Pohádky, příběhy, které nám rodiče vypráví a předčítají od nejútlejšího věku, krásné povídky o princeznách a princích, o nadpřirozených bytostech o neznámých krajinách o lidech - o dobru a o zlu. O tom jak dobro nakonec vždycky vítězí nad zlem a padouch je potrestán.
Neseme si tuhle nesmazatelnou stopu ve své dětské duši. Rodiče nám říkají bezvýhradnou pravdu a pohádky v sobě nesou staletí tradovanou pravdu. Dobro zvítězí. Zlo je potrestáno.
Really?

Let it go

14. července 2014 v 6:19 | Ellaria |  Doufající
Drazí, milí :)
Jako každý rok mám trochu strach, jako každý rok jsem trochu nervní, jako každý rok mám šíleně těžkou tašku a stejně si budu vyčítat, že jsem si nevzala ještě něco, jako každý rok se těším, jako každý rok to bude zajímavé.

Simply perfect

8. července 2014 v 0:26 | Ellaria |  Negativní
Chtěla jsme napsat kurva pozitivní článek o tom, jak to je teď perfect. Že si užívám volna, že jsme si udělala malou i větší radost, že nám krásně svítí sluníčko a nejradši bych se válela u vody, ale jsem v rozpáleném městě, ale vlastně mi to nevadí, dělám si frappé, čtu oblíbené knížky a pomalu se těším na tábor, kam jezdím jako oddílová vedoucí.
Taková jsem chtěla být.
Nebudu.
Akorát tak hovno. Pardon za ty výrazy a když už je píšu, tak bych je měla říct na plnou hubu a nečárat to, ale zase mi to nedá (ale to přijde).

S chutí...

4. července 2014 v 0:45 | Ellaria |  Výkřiky do tmy a ticha
...do toho a půl je hotovo, říkám si především, když mi něco nejde.

Mám zajímavou náladu. Napůl bych brečela, další část by ječela, pak bych se smála, někoho objala, potřebuju mluvit o všem, co se kolem mě - a především ve mě, děje, ale zároveň jsem tajnůstkářská mrcha, která si chce všechno nechat pro tebe a bojí se, že by se svěřené tajemství mohlo obrátit proti ní (nebylo by to poprvé, že ano).
http://wallpapersus.com/wp-content/uploads/2012/11/Berries-Ice-Cream.jpgNejradši bych si lehla pod peřinu a pár týdnů prospala s tím, že až se vzbudím, bude to určitě lepší a na druhou stranu jsem nechutně hyperaktivní a mám tolik nápadů, co bych mohla anebo přímo měla dělat, že nakonec nedělám nic.
Připadám vám zmatená? Asi právem, myslím totiž, že zmatená jsem. Potřebuju se - a to velice nutně, zocelit a pevně postavit na svoje vlastní nohy, být celá a přítomná, čekají mě poměrně horké chvilky a já musím být silná a všechno zvládnout. Musím být srdečná, pohotová a optimistická, ale zároveň nevšímavá, tvrdá a urážky musí klouzat jako hrách po stěně.